Titulka » Modul Burza » Úvodní strana

Nejnovější inzeráty

 • Interaktivní programy první pomoci žáky ZŠ

  Pro Vaši školu připravíme „Dny pro záchranu života“. Program je veden moderní, zábavnou a interaktivní formou. Žáci se naučí rozpoznat život ohrožující stavy, resuscitovat a přivolat lékařskou pomoc. Vedeme žáky k týmové spolupráci a motivujeme je k poskytnutí první pomoci. 

  Žáci si všechno prakticky vyzkouší, což je nezbytná podmínka pro výuku první pomoci. Připravíme modelové situace a reálně namaskovaná poranění.

   

  Publikováno: 20.08.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Středočeský kraj
  Detail
 • Programy první pomoci pro děti v MŠ

  Nabízíme Vám vzdělávací program, který vstřícnou a zábavnou formou seznámí děti s poskytováním první pomoci. Celý program je veden formou hry, obsahuje celou řadu důležitých informací. S dětmi se naučíme, jak přivolat pomoc a jak se mají zachovat při úrazech a akutních stavech. 

  Součástí programu je atraktivní ukázka a prohlídka sanitního vozu ve Vaší školce. Děti si vyzkouší přístroje, vybavení i celou řadu pomůcek, které záchranáři používají při své práci.

  Publikováno: 20.08.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Zážitkový kurz první pomoci pro pedagogy

  Vaše profese s sebou nese velkou zodpovědnost a rizika. Právě pro Vás jsme připravili speciální interaktivní kurzy zaměřené na akutní stavy a úrazy u dětí i dospívající mládeže. Naši lektoři jsou profesionálové ze zdravotnických záchranných služeb. Absolventi kurzu budou umět pomoci dětem u různých typů úrazů a akutních stavů, jako je laryngitida, vdechnutí cizího tělesa, febrilní křeče a mnoho dalších. Každý účastník obdrží certifikát. 

  Více informací: www.prvnipomocskoleni.cz

  Publikováno: 20.08.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Programy první pomoci pro žáky základních škol

  Pro Vaši školu připravíme „Dny pro záchranu života“. Program je veden moderní, zábavnou a interaktivní formou. Žáci se naučí rozpoznat život ohrožující stavy, ošetřit poranění nebo zlomeniny, resuscitovat a přivolat lékařskou pomoc. Vedeme žáky k týmové spolupráci a motivujeme je k poskytnutí první pomoci. 

  Program reflektuje tematiku „Ochrany zdraví a člověka při mimořádných událostech“ obsaženou v RVP pro ZŠ. Programy jsou vhodné pro žáky 1.–9. ročníků.

  Středočeský kraj, Hlavní město Praha

  Publikováno: 17.08.2017
  Typ: Nabídka
  Detail
 • ZŠ Veltrusy – volné pozice

  ZŠ Veltrusy přijme od 28. 8. 2017 školního psychologa, pedagoga volného času nebo vychovatelku a asistenty pedagoga. Přivítáme i absolventy nebo studenty dokončující studium PF. Požadujeme aktivní a kreativní přístup ke školní i mimoškolní činnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, vstřícný přístup a dobrý pracovní kolektiv. Výborná dopravní dostupnost ze severního okraje Prahy.

  Kontakt: skola.veltrusy@seznam.cz, tel. 731 617 991.

  Publikováno: 16.08.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Veltrusy
  Detail
 • Základy mezinárodního humanitárního práva

  Úřad Českého červeného kříže Praha uskutečňuje vzdělávací program pro pedagogické pracovníky: Základy mezinárodního humanitárního práva (se zaměřením na šíření mezinárodního humanitárního práva). Školení v rozsahu 25 hodin je určeno pedagogickým pracovníkům (především učitelům základních a středních škol) a ostatním zájemcům z řad veřejnosti.

  Kdy: 20.–22. 10. 2017

  Kde: Olomouc

  Přihláška: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp/pozv_mhp.pdf

  Info: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp.aspx

  Publikováno: 14.08.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Olomoucký kraj
  Detail
 • Hledáme lektora/lektorku angličtiny

  Hledáme fajn kolegu/kolegyni na pozici profesionálního lektora AJ pro výuku dospělých v rozsahu 2x týdně. Začátek výuky od 10/2017 v Praze a Středoč. kraji. Podmínkou je magisterské studium pedagog. směru, znalost AJ na min. úrovni C1 a výš. Spolehlivost a flexibilita by měla být samozřejmostí.
  Nabízíme zázemí stabilní jazyk. školy Channel Crossings, zajímavé finanč. ohodnocení, možnost kariérního a osob. růstu.

  Náš tým najdete na www.ucebniceclil.cz a své CV pošlete: jirina.mrkvickova@chc.cz

  Publikováno: 08.08.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Praha a Středočeský kraj
  Detail
 • Místo speciálního pedagoga-logopeda a psychologa

  Od září 2017 hledáme pro školské poradenské zařízení v Praze 4 speciálního pedagoga-logopeda na 0,2 úvazku a psychologa na 0,2 úvazku (1 den v týdnu, možno i rozdělit např. na dvě odpoledne). Hlavní náplní práce je diagnostika a nastavovní podpůrných opatření pro školy.

  Publikováno: 08.08.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Nabídka kurzů OČMU pro pedagogy

  Pro získání zákl. odborného vzdělání z Ochrany člověka za běžných rizik a mimořádných událostí je pro Vás zdarma připravena nabídka akreditovaných vzdělávacích kurzů Hasičského záchranného sboru ČR. V případě Vašeho zájmu kontaktujte koordinátora preventivně výchovné činnosti kraje (www.hzscr.cz/clanek/podpora-vyuky-ze-strany-hasicskeho-zachranneho-sboru-cr.aspx).

  Naším cílem je společně s pedagogy připravit novou generaci, která si dokáže dobře poradit v nejrůznějších rizikových situacích.

  Publikováno: 08.08.2017
  Typ: Nabídka
  Detail
 • Učitelka mateřské školy

  Mateřská škola Prakšice přijme od 1.9.2017 učitelku MŠ na plný úvazek jako zástup za MD do dubna 2019.

  Kontakt: 777 226 175, michalkova@seznam.cz

  Publikováno: 04.08.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Prakšice
  Detail
Další inzeráty »
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.