Titulka » Modul Burza » Úvodní strana

Nejnovější inzeráty

 • Hledáme lektora primární prevence

  Hledáme posilu do týmu primární prevence – lektora preventivních programů, úvazek 0,5. Práce zejména dopoledne v týmu skvělých a zkušených lektorů – pedagogů a psychologů. Práce obnáší lektorování programů všeobecné prevence i pomoc třídním kolektivům i učitelům v případech, kde se již nějaké problémy jako např. špatné vztahy ve třídě, šikana, závislosti apod. vyskytují.

  http://www.p-centrum.cz/p-centrum/

  Publikováno: 27.07.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Olomouc
  Detail
 • Poptávka

  Mateřská škola ve Velešíně přijme od 4. 9. 2017 kvalifikovanou asistentku – asistenta pedagoga. Pracovní úvazek 0,75. Platové zařazení: 8. platová třída.

   

  Publikováno: 20.07.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Velešín
  Detail
 • Mateřská škola Sedmikráska

  MŠ Sedmikráska, Domašín 217, okr. Benešov přijme kvalifikovanou asistentku pedagoga a učitelku mateřské školy (částečný úvazek). Nabídky zasílejte na ms.sedmikraska@seznam.cz.

  Publikováno: 14.07.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Vlašim
  Detail
 • Základy mezinárodního humanitárního práva

  Úřad Českého červeného kříže Praha uskutečňuje vzdělávací program pro pedagogické pracovníky: Základy mezinárodního humanitárního práva (se zaměřením na šíření mezinárodního humanitárního práva). Školení v rozsahu 25 hodin je určeno pedagogickým pracovníkům (především učitelům základních a středních škol) a ostatním zájemcům z řad veřejnosti.

  Kdy: 20.–22. 10. 2017

  Kde: Olomouc

  Přihláška: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp/pozv_mhp.pdf

  Info: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp.aspx

  Publikováno: 11.07.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Olomoucký kraj
  Detail
 • Psycholog SPC pro zrakově postižené

  Přijmeme psychologa do SPC Požadavky:

  1. Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
  2. Flexibilita, samostatnost, komunikativní schopnosti
  3. Znalost práce na PC
  4. Aktivní řidič
  5. Praxe vítána

  6. Nástup možný od 1. 9. 2017
  7. Pracovní úvazek 0,85

  Žádosti zasílejte s uvedením telefonního kontaktu, e-mailového spojení,  životopis  do 31. 8. 2017 na e-mail: spec.mscb@mybox.cz, spccb@mybox.cz

  Bližší informace na telef. čísle: 727 825 102, 725 932 612

  Publikováno: 11.07.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: České Budějovice
  Detail
 • Školní asistentka pro MŠ

  Základní škola a Mateřská škola Prakšice přijme do pracovního poměru školní asistentku pro mateřskou školu. Pracovní úvazek 0,5. Podmínkou je pedagogické vzdělání, doplňující pedagogické vzdělání – pedagogické minimum, nebo kurz pro asistenty pedagoga. Nástup možný 1. 9. – 1. 10. 2017. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 31. 1. 2018. Dobré platové ohodnocení.

  Kontakt: 572 672 253, 777 226 175

  Publikováno: 03.07.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Prakšice
  Detail
 • Speciální pedagog pro školské poradenské zařízení

  SPC při Národním ústavu pro autismus přijme speciálního pedagoga. Požadavky: VŠ v oboru speciální pedagogika, praxe v oboru min. 3 roky, znalost problematiky PAS výhodou. Nabízený úvazek 1,0. Nástup září nebo dle dohody.

  Profesní životopis, motivační dopis a kazuistiku dítěte, se kterým uchazeč dlouhodobě pracoval + návrh intervence zasílejte: lenka.bittmannova@nautis.cz Podrobnější informace na získáte prostřednictvím uvedeného e-mailu.  

  Publikováno: 03.07.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Praha 9
  Detail
 • Praktická konference pro asistenty pedagoga

  Konference nejen pro asistenty pedagoga. Zaměříme se na projevy různých "dys", které se u žáků s SVP často vyskytují. Řekneme si, jak zjistit, že mezi žáky dochází k šikaně, jak ji řešit a hlavně jak jí předcházet. Opět nebude chybět ani kazuistický příspěvek.

  Zajímá vás téma prevence vyhoření, nebo potřebujete fundovanou radu v situaci, kterou právě řešíte? Pak si jistě vyberete i z nabídky tematicky zaměřených workshopů, které se konají v odpolední části. Více info zde.

  Publikováno: 30.06.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Praha
  Detail
 • Na co se ptáte, na to odpovídáme.

  Konference s příspěvky a workshopy pro praktické využití v mateřských školách  

  Dvouleté děti v mateřské škole. Jak s nimi pracovat a jak je rozvíjet? Co vše by naopak mělo zvládat dítě z mateřské školy odcházející? Jak konkrétně na logopedii u dětí v předškolním věku? To jsou jen některá z témat, která přinese tato praktická konference. Na praxi zaměřené – příspěvky doplní workshopy zaměřené na rozvoj v oblastech komunikace a sociálních dovedností.

  Více zde.

  Publikováno: 30.06.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Praha
  Detail
 • Kurz – Krok za krokem k inkluzi I. a II.

  Akreditace MŠMT

  Krok za krokem k inkluzi, Individualizace v každodenní školní praxi I.a II.

  Kdy:  20.10. a 24.11.17, 9:00–16:30

  Cena: 1500 Kč/den, Kurz I. + II., 2700 Kč

  PRAHA

  Hledáte možnosti, jak efektivně pracovat v heterogenní třídě s dětmi s různými vzdělávacími potřebami? Cílem kurzu je rozšířit Vaše pedagogické kompetence.

  On line přihláška

  Více informací o kurzu

  Všechny kurzy

  Kurz můžeme uspořádat přímo ve vaší škole.

  masopustova@portus.cz, 773920998, www.portus.cz/vzdelavani/

  Publikováno: 27.04.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Praha 2
  Detail
Další inzeráty »
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.