Titulka » Modul Burza » Přehled inzerátů
 • Akreditovaný kurz OČMU

  Pro pedagogické pracovníky je zdarma připraven akreditovaný vzdělávací kurz Ochrana člověka za běžných rizik a mimořádných událostí. Ve spolupráci s NIDV proběhne na požární stanici ve Zlíně dne 25. září 2017. Bude zde mimo jiné představen komplexní výukový materiál, který připravují hasiči ze Zlínského a Ústeckého kraje pro 2. stupeň základních škol.

  Přihlášky a více info: http://www.nidv.cz/aplikace/prihlasovani/kurzy_prihlasit.php?id_kurzu=56818&operace=detail

  Publikováno: 05.09.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Zlínský kraj
  Detail
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.