Titulka » Modul Burza » Úvodní strana

Nejnovější inzeráty

 • Učitel/ka prvního stupně

  ZŠ Vrané nad Vltavou hledá učitele/ku 1. stupně ZŠ s kladným vztahem k matematice prof. Hejného. K pracovnímu místu je k dispozici služební byt. Nástup od 1. 2. 2018. V případě zájmu o pracovní pozici zasílejte svůj strukturovaný životopis na adresu reditelstvi@zsvrane.cz nebo volejte na 257 761 744, 602 483 791.

   

   

  Publikováno: 12.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Vrané nad Vltavou
  Detail
 • Kurz Zdravotník zotavovacích akcí MŠMT (DVPP)

  Kurz zdravotník zotavovacích akcí akreditovaný MŠMT (DVPP) vedený zdravotnickými pracovníky a pořádaný formou dvou víkendových soustředění 10.–11. 3. a 17.–18. 3. 2018. Místo konání: Praha 9 za cenu 1.750 Kč.

  Určeno zájemcům o práci zdravotníka na táborech, školách v přírodě, lyžařských kurzech a dalších podobných akcích pro děti. 

  Více informací a přihlášky na www.vyukaprvnipomoci.cz.

  Publikováno: 08.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Základy mezinárodního humanitárního práva

  Úřad Českého červeného kříže Praha uskutečňuje vzdělávací program pro pedagogické pracovníky: Základy mezinárodního humanitárního práva (se zaměřením na šíření mezinárodního humanitárního práva). Školení v rozsahu 25 hodin je určeno pedagogickým pracovníkům (především učitelům základních a středních škol) a ostatním zájemcům z řad veřejnosti.

  Kdy: 16.– 18. 3. 2018

  Kde: Olomouc

  Přihláška: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp/pozv_mhp.pdf

  Info: http://www.cervenykriz.eu/cz/mhp.aspx

  Publikováno: 08.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Olomoucký kraj
  Detail
 • Středisko pro děti a mládež Slunečnice

  Zejména dětským kolektivům a rodinám nabízíme k trávení volného času upravenou budovu bývalé mateřské školy, která je vybavena pro ubytování turistického typu. Volnočasové středisko pro děti a mládež Slunečnuce se nachází v klidné části na okraji obce Uhelná Příbram na Vysočině. Leží nedaleko CHKO Železné hory - v čistém okolním prostředí s přírodními útvary, turistickými a cyklistickými trasami.

  Více informací na www.strediskoslunecnice.cz

  Publikováno: 08.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Vysočina
  Detail
 • Kurz Člen (instruktor) první pomoci

  Cílem kurzu je připravit kvalifikované pracovníky pro poskytování a školení první pomoci. Uplatnění naleznou především jako vyučující první pomoci (v autoškolách §22 zákona 247/2000 Sb., firmách v rámci BOZP, všech typech škol ap.), jako zdravotníci na různých akcích (školách v přírodě, táborech, lyžařských kurzech ap.), ​​​​​​​jako zdravotní dozor na kulturních a společenských akcích. Lektoři jsou profesní zdravotničtí pracovníci.

  Více informací a přihlášky na www.vyukaprvnipomoci.cz.

  Publikováno: 08.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Praha 9
  Detail
 • DVPP tvořivá hudební výchova, zdarma v Olomouci

  Katedra HV PdF UP v Olomouci (v rámci projektu ESF Inkluze pro Olomoucký kraj) zve všechny zájemce na kurzy DVPP akreditované MŠMT Slyšet jinak – bezbariérová hudební výchova a Slyšet jinak – výroba netradičních hudebních nástrojů. Kurzy jsou bezplatné a mohou se jich zúčastnit učitelé a ped. pracovníci ZŠ z Olomouckého, Moravskoslezského, Zlínského, Jihomoravského a Pardubického kraje. Lednové termíny jsou již v nabídce! Více informací na www.inkluzeok.upol.cz a www.slysetjinak.upol.cz.

  Publikováno: 04.12.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Olomoucký kraj
  Detail
 • Workshop metody CLIL (2. 3. 2018 – 2. stupeň ZŠ)

  Úvod je věnován teoretické průpravě, kterou vystřídá sada praktických ukázek.  Kurz je plný praktických ukázek, nápadů a inspirace. Účastníci získají informace o vhodných metodách a efektivních formách práce v CLILových hodinách.

  Kurz DVPP v čas. dotaci 8x45 min. lze financovat z prostředků tzv. šablon.

  Kdy: pátek 2. 3. 2018, 9–15:30 hodin

  Kde: Channel Crossings, Thámova 32, Praha 8 (metro Křižíkova)

  Přihláška: https://goo.gl/forms/qjqhdTdHqLYubnsH3

  www.ucebniceclil.cz 

  Publikováno: 29.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Thámova 32, Praha 8 (u stanice metra Křižíkova)
  Detail
 • Kurz metody CLIL německý jazyk – Praha 23. 4. 2018

  Úvodní část je věnována metodické průpravě. Následují praktické ukázky, během kterých si účastníci osvojí principy metodologie CLIL, vysvětlí si výhody a možná úskalí. Učitelé ZŠ, SŠ získají informace o vhodných metodách a efektivních formách práce v CLILových hodinách.

  Kurz je vhodný pro tzv. šablony.

  Kdy: 23. 4. 2018 od 9 do 15:30 hod.
  Kde: Thámova 32, Praha 8 (metro Křižíkova)

  Publikováno: 29.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Thámova 32, Praha 8
  Detail
 • Základní norma zdravotnických znalostí (MŠMT)

  Kurz prohloubí kompetence pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v oblasti zdravovědy, anatomie a poskytování první pomoci. Účastníci kurzu získají jak teoretické, tak i praktické znalosti z oblasti poskytování první pomoci.

  Absolvent kurzu obdrží osvědčení s akreditací MŠMT v režimu DVPP s neomezenou platností.  

  Určeno pro: pedagogické pracovníky všech typů a stupňů škol

  Délka kurzu: 20 hodin

  Termíny: http://www.prvnipomocskoleni.cz/terminy-kurzu/terminy-kurzu-zakladni-norma/.

  Publikováno: 27.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Doškolovací kurzy pro zdravotníky zotav. akcí MŠMT

  Připravili jsme pro Vás doškolovací kurzy, které jsou určeny pro absolventy akreditovaných kurzů Zdravotník zotavovacích akcí nebo Základní norma zdravotnických znalostí pro pedagogické pracovníky. Kurzy jsou akreditovány MŠMT v režimu DVPP a jsou vedeny zážitkovou formou profeionálními záchranáři.

  Zdravotník zotavovacích akcí – doškolovací kurz

  Novinky v poskytování PP pro pedagogické pracovníky

  Aktuní stavy a úrazy dětí školního věku

  Více informací a termíny na www.prvnipomocskoleni.cz.

  Publikováno: 27.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
Další inzeráty »
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.