Titulka » Modul Burza » Přehled inzerátů
  • Studentské prezidentské volby – přihlašování škol

    SV proběhnou ve dnech 12.–13. 12. 2017. Vyučující mohou přihlašovat školy na JSNŠ.cz do 1. 12. 2017. Registrované školy obdrží volební lístky, informační plakáty, samolepky na volební urny a pokyny pro voliče a studentské komise. Volit mohou studenti starší 15 let. SV jsou vzdělávacím projektem společnosti Člověk v tísni. Studenti se díky nim seznamují s principy demokratických voleb a volebním systémem. Průzkumy potvrzují, že SV mají pozitivní dopad na zvýšení účasti prvovoličů ve skutečných volbách. 

    Publikováno: 09.11.2017
    Typ: Nabídka
    Detail
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.