Titulka » Modul Burza » Přehled inzerátů
 • Asistenti asistentům – akreditovaný seminář

  Jak zvládat situace, které při práci s dítětem s SVP nastávají? Jaká má být moje role v hodině, co je mojí odpovědností a co je odpovědností učitele? Jak komunikovat s rodiči a se žákem samotným? To jsou otázky, které si asistenti pedagoga, nebo uchazeči o tuto pozici pokládají. 

  Seminář spojuje teorii a praxi. Jeho součástí je i setkání s úspěšnými asistenty pedagoga. Neváhejte, jednodenní workshop se koná již 29. 11. 2017.

  http://www.pasparta.cz/e-shop/seminare-konference/asistenti-asistentum

  Publikováno: 12.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Praha
  Detail
 • Čtenářská pregramotnost (16 h)

  ITveSkole.cz, o.p.s. vás zve na seminář zaměřený na čtenářskou pregramotnost. Absolvováním semináře získáte užitečné informace, podněty, naučíte se nové metody a techniky, které využijete ve výuce. Získáte certifikát a splníte výstupy šablony I/2.3.

  Termín: 16. 11. 2017 a 5. 12. 2017 vždy od 13:00 v délce 2x8 vyučovacích hodin.

  Více informací a objednávky zde: http://mapa.dumy.cz/school-detail/1297

  mfiala@itveskole.cz, 727 902 489

  Publikováno: 09.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Environmentální výchova v globálních souvislostech

  Zveme vás na seminář pro učitele ZŠ a nižších ročníků víceletých gymnázií. Učíme s rozhledem: Environmentální výchova v globálních souvislostech ve středisku Marianeum, Máchova 7, Praha 2,  30. 11. od 9 do 15 hod.  Přijďte se inspirovat a vyzkoušet si, jak učit o environmentálních tématech v globálním kontextu. Věnovat se budeme tématu vody, změny klimatu a globálním dopadům produkce a spotřeby potravin. Nabídneme vám metodické příručky. Seminář je zdarma. Přihlašujte se na: http://bit.ly/grv_Praha

   

  Publikováno: 08.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Asistent pedagoga pro žákyni 5. třídy

  Hledáme pedagoga pro žákyni 5. třídy, ZŠ Ohradní, Praha 4.

  Dítě je bezproblémové, má potíže s úlohami, které vyžadují soustředění.


  Vaše nabídky zasílejte prosím na e-mail: travel.tour@seznam.cz, tel: 735125623.

  Publikováno: 02.11.2017
  Typ: Poptávka
  Místo: Praha 4
  Detail
 • Kulatý stůl o globálním vzdělávání, Praha, 20. 11.

  Zveme vás na kulatý stůl globálním vzdělávání, který Diakonie ČCE pořádá při příležitosti zakončení projektu. Přijďte diskutovat, jak se daří školám připravovat žáky na život v globálním světě. Kulatého stolu se zúčastní Sabine Kirst, která představí zkušenosti s občanským vzděláváním v Sasku. Kulatý stůl se uskuteční 20. 11. 2017 od 13 do 16 hod v Centru Langhans,  Vodičkova 37, Praha 1. Tlumočení zajištěno. Přihlašujte se na dvorakova.spolu@diakonie.cz nebo www.diakoniespolu/kulaty-stul.

  Publikováno: 01.11.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Zážitkové kurzy první pomoci pro studenty SŠ

  Pro Vaši školu připravíme „Dny pro záchranu života“. Kurzy jsou vedeny moderní, zábavnou a interaktivní formou. Studenti se naučí rozpoznat život ohrožující stavy, resuscitovat a přivolat lékařskou pomoc. Vedeme studenty k týmové spolupráci a motivujeme je k poskytnutí první pomoci. 

  Studenti si prakticky vyzkouší všechny výkony, což je nezbytná podmínka pro výuku první pomoci. Připravíme modelové situace a reálně namaskovaná poranění.

  Více informací na www.prvnipomocskoleni.cz.

  Publikováno: 24.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • První pomoc pro žáky základních škol

  Pro školu připravíme „Dny pro záchranu života“. Program je veden moderní, zábavnou a interaktivní formou. Žáci se naučí rozpoznat život ohrožující stavy, zahájit resuscitaci a přivolat lékařskou pomoc. Vedeme žáky k týmové spolupráci a motivujeme je k poskytnutí první pomoci. 

  Žáci si všechno prakticky vyzkouší, což je nezbytná podmínka pro výuku první pomoci. Připravíme modelové situace a reálně namaskovaná poranění. Sanitní vůz ve Vaší škole.

  Více informací na www.prvnipomocskoleni.cz 

  Publikováno: 23.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Zážitkové kurzy první pomoci REAL

  Dokážete pomoci? Reálné situace, emoce, Vaše reakce a zvládnutí strachu, o tom jsou kurzy REAL pro pedagogy.

  Budete řešit realistické scénáře namaskovaných poranění s minimálním vybavením, komunikovat se simulovaným dispečinkem záchranné služby z místa události a provádět život zachraňující výkony pod tlakem okolí v reálném prostředí.

  Kurzy jsou vedeny profesionálními záchranářiKaždý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.

  Více informací na www.prvnipomocskoleni.cz

  Publikováno: 23.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Základní norma zdravotnických znalostí (MŠMT)

  Kurz prohloubí kompetence pedagogických pracovníků škol a školských zařízení v oblasti zdravovědy, anatomie a poskytování první pomoci. Účastníci kurzu získají jak teoretické, tak i praktické znalosti z oblasti poskytování první pomoci.

  Absolvent kurzu obdrží osvědčení s akreditací MŠMT v režimu DVPP s neomezenou platností.  

  Určeno pro: pedagogické pracovníky všech typů a stupňů škol

  Délka kurzu: 20 hodin

  Termíny: http://www.prvnipomocskoleni.cz/terminy-kurzu/terminy-kurzu-zakladni-norma/.

  Publikováno: 23.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Kurz - Zdravotník zotavovacích akcí MŠMT (DVPP)

  Kurz vybaví uchazeče potřebnými znalostmi a dovednostmi pro výkon zdravotnického dozoru na zotavovacích akcích, školách v přírodě a sportovně-kulturních akcích. Absolvent kurzu obdrží osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu s akreditací MŠMT v režimu DVPP s neomezenou platností. Kurzy jsou vedeny profesionálními záchranáři zážitkovou interaktivní formou.

  Termíny a další informace na www.prvnipomocskoleni.cz.

  Středočeský kraj, Hlavní město Praha

  Publikováno: 23.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
 • Programy první pomoci pro děti mateřských škol

  Nabízíme Vám vzdělávací program, který vstřícnou a zábavnou formou seznámí děti s poskytováním první pomoci. Celý program je veden formou hry, obsahuje celou řadu důležitých informací. S dětmi se naučíme, jak přivolat pomoc a jak se mají zachovat při úrazech a akutních stavech. Vyrobíme si postavičku záchranáře.

  Součástí programu je atraktivní ukázka a prohlídka sanitního vozu ve Vaší školce. Děti si vyzkouší přístroje, vybavení i celou řadu pomůcek, které záchranáři používají při své práci.

  Publikováno: 23.10.2017
  Typ: Nabídka
  Místo: Hlavní město Praha
  Detail
Vložit inzerát

Jak burza funguje

Vítejte v Burze Metodického portálu!

Modul Burza je místem, které umožňuje registrovaným uživatelům portálu zdarma vkládat a spravovat libovolný počet svých inzerátů pro cílovou skupinu školy, učitelé, žáci, rodiče a partneři rodiny ve vzdělávání. Inzerát se musí týkat primárně vzdělávání v některé z kategorií burzy. Inzeráty jsou přístupné všem návštěvníkům portálu bez registrace.

Kontrolu (viz Pravidla publikování) a zveřejnění vaší nabídky či poptávky zajišťuje koordinátor Burzy.

Burza byla spuštěna v září 2014 jako součást online služeb projektu POSPOLU (Podpora spolupráce škol a firem) na Metodickém portálu RVP.CZ, které byly zpřístupněny ve školním roce 2014/2015. Zveme k využití zejména SŠ a jejich sociální partnery, aby v burze inzerovali místa pro praxi žáků ve firmách, pronájmy a zápůjčky zařízení pro zkvalitnění zázemí pro výuku. BURZA je součástí modulu POSPOLU pro podporu spolupráce SŠ a zaměstnavatelů.